ee

Privātuma politika

1. Latvijas dzimtas vēstures portāla viesu personas dati tiek aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem un pakārtotiem tiesību aktiem, Eiropas Parlamenta un padomes 2016. gada 27. aprīļa Regulu 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Regula) un citiem piemērojamajiem tiesību aktiem privātuma un datu apstrādes jomā.
2. Lietojot Latvijas dzimtas vēstures portālu, nosūtot e-pastu vai vēstuli , viesis izsaka piekrišanu, ka Latvijasdzimtas.lv veic attiecīgā lietotāja personas datu apstrādi saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem un pakārtotiem tiesību aktiem, Eiropas Parlamenta un padomes 2016. gada 27. aprīļa Regulu 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Regula) un citiem piemērojamajiem tiesību aktiem privātuma un datu apstrādes jomā.
5. Lietotāju personas datu apstrādes mērķis –lietotāju dažāda satura publicēšana un pakalpojumu piedāvāšana lietotājiem.
6. Latvijas dzimas vēstures portāls saņem un saglabā informāciju no viesa izmantotā interneta pārlūka un par mobilajām ierīcēm. Sīkfails ir neliels teksta fails, ko izveido vietne un kas tiek glabāts datorā vai mobilajā ierīcē. Latvijasdzimtas.lv izmanto sīkfailus, lai uzlabotu Portāla darbību, piemēram, analītiskos sīkfailus, uzstādījumu sīkfailus, ģeogrāfiskos sīkfailus. Sīkfailus var nolasīt tikai tā vietne, kurai tie ir izveidoti, turklāt lietotājs var savā interneta pārlūkā vai mobilajā ierīcē neakceptēt sīkfailus visām vai konkrētām vietnēm. Skatīt: Sīkdatņu politiku!
7. Latvijas dzimtas vēstures portālam ir tiesības apkopot un publicēt informāciju par viesu kopumu, nekādi neidentificējot konkrētus viesus un neizpaužot to personas datus.